דף הבית | אודות החברה
אינך מחובר/ת    טרם נרשמת?

אודות החברה
תוכנת Clinica Online הינה התוכנה המקיפה והמעמיקה ביותר לניהול מרפאה וטרינרית והראשונה בישראל כתוכנת און ליין.
ניתן להשתמש בתוכנה מכל מקום והיא בעלת כמות המרפאות המנויות הרבה ביותר בישראל.
החזון
החזון של מפתחי האתר הוא התמקדות במרפאות וטרינריות בלבד ובכך להמשיך להיות הגוף המוביל, המתקדם והמקצועי ביותר בישראל, תוך פיתוח מתמיד של התוכנה ומתן שירות מהיר אדיב ומקצועי. התוכנה פותחה לאחר מחקר מעמיק של צרכי השוק בתחום ועוצבה כדי לתת פתרון מקיף מהיר ומדויק למרפאות וללקוחותיהן. תכנון ופיתוח האתר בוצע על ידי צוות מומחים בראשות הגב' דליה טל, בעלי ניסיון של עשרות שנים בתחום הפיתוח, האינטרנט ויועצים מהעולם הווטרינרי. המטרה בפיתוח האתר הייתה לתת מענה חדשני ומקיף לניהול המרפאה. לאחר מחקר מעמיק הצליחה החברה לפתח שירות העונה על כלל הצרכים.
יכולות התוכנה
התוכנה כוללת ניהול, אחסון, הגנה וגיבוי של תיקים רפואיים, מעקב טיפולים, מערכת הנהלת חשבונות מאושרת למס, הגדרת מחירונים, מעקב משימות ומעקב לקוחות, ניהול יומן נוכחות, טפסים ואישורים מובנים, דיווחים שונים בנושאי מנהלה ומכירות, יומן רופא ויומן מרפאה רב מטפלים, תזכורות במייל וב - sms על פגישות וטיפולים, תזכורות ללקוח על תורים שנקבעו, ניהול עובדי מרפאה כולל שעון נוכחות, ניהול מלאי ועוד...
מחלקות החברה
צוות הפיתוח
כוללת מפתחים מיומנים בעלי ניסיון רב בפיתוח תוכנה באינטרנט שעמלו על ממשק המשתמש הנוח והקל לשימוש של האתר ועומלים כל העת לשיפור חווית המשתמש, פיתוח התוכנה וחידושה תוך עדכון הלקוחות בזמן אמת. מנהל המחלקה בעל ניסיון של מעל 25 שנים בפיתוח.
מחלקת השירות
אחראית על השירות נותנת שירות מהיר וענייני, מבצעת הדרכות שוטפות ודואגת לעדכונים שונים.
מחלקת תחזוקת שרתים ותקשורת
אחראית על שרתים, תקשורת ואבטחת נתונים, מנהל המחלקה בעל ניסיון של מעל 40 שנים.
יצירת קשר עם התמיכה:
טלפון: 073-3402000
אימייל: support@clinicaonline.co.il
  צור קשר | דף הבית | תנאי שימוש |אודות | מדיניות הפרטיות
2009-2017 copyright © clinicaonline.co.il
כל הזכויות שמורות.
sdf asf