דף הבית | אודות החברה
אינך מחובר/ת    טרם נרשמת?

אודות החברה
המטרה
תוכנתClinicaOnline תוכנה לניהול מרפאה וזימון תורים באינטרנט.
התוכנה פותחה לאחר מחקר מעמיק של צרכי השוק בתחום ועוצבה בכדי לתת פתרון אמיתי לצרכנים. תכנון ופיתוח האתר התבצע על ידי צוות מומחים, בעלי נסיון של עשרות שנים בתחום הפיתוח בכלל ובאינטרנט בפרט. מפתחי האתר התייעצו עם מומחים בתחום הרפואה הכללית והרפואה הוטרינרית בפרט כמו גם בתחומי טיפול נוספים כמו: טיפולים אלנטרנטיביים, טיפולי קשב וריכוז , הזקוקים גם הם לשירותי ניהול מרפאה וזימון תורים. המטרה בפיתוח האתר היתה לתת מענה אמיתי לצרכים בתחום ניהול קליניקה וזימון תורים, ניהול תיקים רפואיים וקשרי לקוחות . לאחר המחקר המעמיק הצליחה החברה לפתח שירות העונה על כל הצרכים, ובפרט לניהול מרפאה וטרינרית ו/או מרפאה רבת מטפלים ובכוונת החברה גם להרחיב את תחום השירותים הנתנים בעתיד.
התוכנה כוללת ניהול תיקים רפואיים, מעקב טיפולים, הפקת חשבוניות ומעקב תשלומים, הגדרת מחירונים, מעקב משימות ומעקב לקוחות, ניהול יומן נוכחות, דיווחים שונים בנושאי מינהלה ומכירות, יומן רופא ויומן מרפאה רב מטפלים, תזכורות במייל ובסמס על פגישות וטיפולים, תזכורות ללקוח על תורים שנקבעו , ניהול עובדי מרפאה, ניהול מלאי ועוד...
מאפשרת לך לשמור על קשר שוטף עם לקוחותיך ולעדכן אותם בחדשות הקליניקה.
התאמה מיוחדת לניהול מרפאה וטרינרית.
זימון תורים באינטרנט.
צוות והנהלה
דליה טל
מנהלת ומקימת החברה, דליה טל, הינה בעלת נסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום המחשבים והתוכנה. היא שימשה בתפקידי ניהול בכירים בחברות תוכנה, כולל בארה"ב, ובידיה נסיון רב בפיתוח ושיווק אתרי אינטרנט.
צוות הפיתוח
צוות הפיתוח כולל אנשים מיומנים עם נסיון רב בפיתוח תוכנה באינטרנט שעמלו על ממשק המשתמש הנוח והקל לשימוש של האתר.
החזון
החזון של מפתחי האתר הוא להמשיך בפיתוח ולהוסיף שירותים למגזר הרופאים והלקוחות על מנת לשפר ולייעל את השירות הניתן ללקוחותינו.
  צור קשר | דף הבית | תנאי שימוש |אודות | מדיניות הפרטיות
2009-2017 copyright © ClinicaOnline.co.il
כל הזכויות שמורות.
sdf asf